Naše nabídka

Paintball

Naše hřiště je rozděleno na 3 části. První část je hřiště pro sportovní paintball. Toto hřiště slouží jako tréninkové centrum pro sportovní hráče, ale i jako prostor pro veřejnost, která tak má jedinečnou možnost vyzkoušet si tento nový druh moderního adrenalinového sportu.

Druhá část je vesnička, která simuluje válečnou zónu. Hřiště je navrženo a postaveno tak, aby si na něm každý hráč našel to, co hledá a jaký styl paintballu mu vyhovuje.

Třetí hřiště je tvořeno z plechových sudů a pneumatik a dodává tak maximální adrenalínový zážitek všem hráčům.

Všechny hřiště se v případě zájmu dají spojit v jedno společné. Nechybí zastřešená odpočinková zóna s ohništěm, grilem, šatnou a parkovištěm. Připraveno je pro Vás mnoho herních scénářů a je jen na Vás, které si budete chtít zahrát. 

 

 

 

Junior paintball

Junior paintball je speciálně vytvořená kategorie pro nejmladší hráče. Značkovače jsou velice lehké, snadno se ovládají a co je důležité, používají menší kuličky než klasické paintballové značkovače. Zásah těmito kuličkami je prakticky bezbolestný a hra je tedy vhodná i pro ty nejmenší hráče.

Archery game

Lučištníci, Archery Game, Archery Tag, říkejte tomu jak chcete. Tato adrenalinová zábavná novinka je nyní dostupná i v našem areálu. Zábava je vhodná pro všechny. Šípy z luku jsou opatřeny měkkou koncovkou a zásah tak nebolí. Hra je vhodná pro děti od 6 let s celou rodinou. Pro zábavu s luky je postavená aréna určena speciálně pro tuto hru, nicméně hrát můžete i na sportovním hřišti. Připraveno je několik herních scénářů. Při hrách si vyzkoušíte své strategické schopnosti i přesnou ruku.

Chcete si užít zábavu u Vás na zahradě? Není problém! Přijedeme, postavíme hřiště a zábava může začít. Výhodou oproti paintballu je, že nepotřebujete velký prostor a nikdo“ nezmaluje“ fasádu Vašeho domu a přitom si užijete spoustu zábavy.

Odpočinková zóna

V naší odpočinkové zóně najdete zastřešené zázemí o velikost 80 m2 se stoly a lavičkami, WC, ohništěm, grilem a šatnou. Vše můžete bezplatně využít a udělat si tak svou akci ještě příjemnější. Parkování je k dispozici u areálu zdarma. V případě, že si budete chtít Vaši zábavu prodloužit, není problém v areálu zdarma přespat ve vlastních stanech a vychutnat si tak dosyta své pochoutky z grilu či čepované pivo. Areál je ideální k využití pro zábavu s přáteli, oslavy, teambuilding, rozlučky se svobodou,…