Naše Nabídka

Co vše najdete na našem hřišti?

Hřiště je navrženo a postaveno tak, aby si na něm každý hráč našel to, co hledá a jaký styl paintballu mu vyhovuje. Nechybí ani zastřešená odpočinková zóna, či parkoviště. Připraveno je pro Vás mnoho herních scénářů a je jen na Vás, které si budete chtít zahrát.

Urban zone

Dřevěné městečko nadchne všechny příznivce, co si chtějí vyzkoušet jaké je to být policistou, či vojákem. Dřevěné domečky, vraky aut a kulometná hnízda poskytují velké množství taktiky a zábavy.

Dominantu hřiště tvoří budova o 12 místnostech

Zdarma je možno využít taktický policejní štít.

Nafukovací mobilní Sup´Airball hřiště

Jako jedni z mála disponujeme profi mobilním nafukovacím hřištěm, které můžeme přivézt kdekoliv k Vám. Stačí pouze prostor o velikosti cca 40 x 20 metrů. Ovšem je nutné si dopředu prostor prohlédnout a prověřit, zda-li budeme na Vámi požadovaném prostoru akci zabezpečit.

Odpočinková zóna

V naší odpočinkové zóně najdete zastřešené zázemí o velikost 80 m2 se stoly a lavičkami, WC, ohniště a gril, který můžete bezplatně využít a udělat si tak svou akci ještě příjemnější. Parkování je k dispozici u areálu zdarma. V případě, že si budete chtít Vaši zábavu prodloužit, není problém v areálu zdarma přespat ve vlastních stanech a vychutnat si tak dosyta své pochoutky z grilu či čepované pivečko.

Sportovní hřiště

V současné době pracujeme na výstavbě hřiště pro sportovní paintball. Toto hřiště bude sloužit jako tréninkové centrum pro sportovní hráče, ale i jako prostor pro veřejnost, která tak bude mít jedinečnou možnost vyzkoušet si tento nový druh moderního adrenalinového sportu.

Luky/Archery Game

Lučištníci, Archery Game, Archery Tag, říkejte tomu jak chcete. Tato adrenalinová zábavná novinka je nyní dostupná i v našem areálu. Zábava je vhodná pro všechny. Šípy z luku jsou opatřeny měkkou koncovkou a zásah tak nebolí. Hra je vhodná pro děti od 6 let s celou rodinou. Pro zábavu s luky je postavená aréna určena speciálně pro tuto hru, nicméně hrát můžete i na sportovním hřišti. Připraveno je několik herních scénářů. Při hrách si vyzkoušíte své strategické schopnosti i přesnou ruku.

Chcete si užít zábavu u Vás na zahradě? Není problém! Přijedeme, postavíme hřiště a zábava může začít. Výhodou oproti paintballu je, že nepotřebujete velký prostor a nikdo“ nezmaluje“ fasádu Vašeho domu a přitom si užijete spoustu zábavy.