Naše nabídka

Co vše najdete na našem hřišti?

Naše hřiště je rozděleno na dvě části. První část je hřiště pro sportovní paintball. Druhá část je vesnička, která simuluje válečnou zónu. Hřiště je navrženo a postaveno tak, aby si na něm každý hráč našel to, co hledá a jaký styl paintballu mu vyhovuje. Obě hřiště se v případě zájmu dají spojit v jedno společné. Nechybí zastřešená odpočinková zóna s ohništěm, grilem a parkoviště. Připraveno je pro Vás mnoho herních scénářů a je jen na Vás, které si budete chtít zahrát. Areál je ideální k využití pro zábavu s přáteli, oslavy, teambuilding, rozlučky se svobodou,…

Urban zone

Dřevěné městečko nadchne všechny příznivce, co si chtějí vyzkoušet jaké je to být policistou, či vojákem. Dřevěné domečky, vraky aut a kulometná hnízda poskytují velké množství taktiky a zábavy.

Dominantu hřiště tvoří budova o 12 místnostech

Zdarma je možno využít taktický policejní štít.

Sportovní hřiště

Toto hřiště slouží jako tréninkové centrum pro sportovní hráče, ale i jako prostor pro veřejnost, která tak má jedinečnou možnost vyzkoušet si tento nový druh moderního adrenalinového sportu.

 

Nafukovací mobilní Sup´Airball hřiště

Jako jedni z mála disponujeme profi mobilním nafukovacím hřištěm, které můžeme přivézt kdekoliv k Vám. Stačí pouze prostor o velikosti cca 40 x 20 metrů. Ovšem je nutné si dopředu prostor prohlédnout a prověřit, zda-li budeme na Vámi požadovaném prostoru akci zabezpečit.

Odpočinková zóna

V naší odpočinkové zóně najdete zastřešené zázemí o velikost 80 m2 se stoly a lavičkami, WC, ohniště a gril, který můžete bezplatně využít a udělat si tak svou akci ještě příjemnější. Parkování je k dispozici u areálu zdarma. V případě, že si budete chtít Vaši zábavu prodloužit, není problém v areálu zdarma přespat ve vlastních stanech a vychutnat si tak dosyta své pochoutky z grilu či čepované pivečko.

Archery Game

Lučištníci, Archery Game, Archery Tag, říkejte tomu jak chcete. Tato adrenalinová zábavná novinka je nyní dostupná i v našem areálu. Zábava je vhodná pro všechny. Šípy z luku jsou opatřeny měkkou koncovkou a zásah tak nebolí. Hra je vhodná pro děti od 6 let s celou rodinou. Pro zábavu s luky je postavená aréna určena speciálně pro tuto hru, nicméně hrát můžete i na sportovním hřišti. Připraveno je několik herních scénářů. Při hrách si vyzkoušíte své strategické schopnosti i přesnou ruku.

Chcete si užít zábavu u Vás na zahradě? Není problém! Přijedeme, postavíme hřiště a zábava může začít. Výhodou oproti paintballu je, že nepotřebujete velký prostor a nikdo“ nezmaluje“ fasádu Vašeho domu a přitom si užijete spoustu zábavy.